Пятница, 14 Апрель 2017 08:25

Депутат від “ВОЛІ” Юрій Дерев’янко не підтримав проолігархічний закон про НКРЕКП

Український парламент 13 квітня ухвалив проект Закону «Про ринок електроенергії України» під номером 4493. Усього «за» висловилися 277 народних обранців.

Однак депутат від політичної сили “ВОЛЯ” Юрій Дерев’янко проголосував «проти», апелюючи до того, що вищезазначений документ сприятиме розвитку корупції в енергетичній сфері країни.

«Я голосував «проти» закону про НКРЕКП, відповідно до якого, як ми і попереджали, вплив на призначення членів НКРЕКП буде мати безпосередньо Президент Петро Порошенко.

Порошенко, Яценюк, Фірташ, Бойко, Льовочкін, Григоришин протягують своїх людей, які будуть обирати таких самих своїх членів НКРЕКП!”, - повідомив парламентар у мережі Фейсбук.

Нагадаємо, сам Закон «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Рада увалила восени минулого року. Відповідно до законопроекту, це мало створити передумови для державного впливу на функціонування компаній-монополістів у сфері енергетики, аби зробити їхню діяльність прогнозованішою, врахувати інтереси всіх споживачів і гарантувати державну безпеку. Також закон передбачав прозоре і конкурсне обрання членів НКРЕКП.

Блоги