Понедельник, 24 Апрель 2017 10:53

За запрошенням народного депутата Руслана Сольвара Сашко Лірник відвідав школярів Києво-Святошинського району

Єдиний діючий в Україні казкар Сашко Лірник завітав до школярів із сіл Бузова, Шпитьки, Новосілки-Чабани, Тарасівка, Музичі і Забір’я, що розташовані у Києво-Святошинському районі. Візити пройшли в рамках культурно-освітньої програми для дітей, котру проводить народний депутат України Руслан Сольвар.

 

Учні були у захваті від лірника, не відпускали його навіть після офіційного закінчення вистави та просили розказати ще казок. Під час свого візиту Сашко Лірник не тільки розповідав казки та грав на старовинному інструменті лірі, котра забезпечила його прізвисько. Він зробив також із кожної історії ціле шоу, в якому брали участь не тільки діти, а й вчителі.

 

«Школярам дуже сподобався казкар. Радий, що нам вдалося зробити для малечі свято», поділився своїм захватом народний депутат Руслан Сольвар, котрий організував візит казкаря до школярів. Сольвар вже не в перший раз робить освітньо-розважальні заходи для мешканців свого округу та не збирається зупинятися на цьому зупинятися: вже були анонсовані схожі зустрічі з казкарем для школярів Сквирського району. Заходи пройдуть в травні, а точний їх розклад можна переглянути на офіційному сайті депутата.

 

Нагадаємо, що Олександр Іванович Власюк, більш відомий під ім'ям Сашко Лірник, — казкар-лірник, колишній учасник київського гурту «Вій», сценарист, актор, телеведучий та автор багатьох телепрограм. Сашко Лірник вільно грає на таких музичних інструментах, як колісна ліра, варган, бубон та гітара. З 2009 року носить почесне звання «Заслуженого працівника культури України», а в 2016 році отримав також нагороду «За заслуги перед Збройними Силами України» завдяки своїм виступам перед бійцями АТО.

Медиа

Блоги