Понедельник, 05 Июнь 2017 11:00

Благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» розважав дітлахів у Боровій пандою та морозивом

Міжнародний день захисту дітей відсвяткували у селі Борова на Фастівщині. Гостей, що завітали на свято, зустрів урочистий концерт, на якому маленькі боровчани продемонстрували свої таланти. Вихованці хореографічного колективу «Лілея» станцювали танок, а трохи старші діти виконали декілька народних українських пісень.

 

До початку концерту пройшов безпрограшний конкурс на кращий малюнок на асфальті з центральною темою «Мрія кожної дитини». Тепер в парку, де проходило свято, ще надовго залишаться зображення, які тішитимуть око. Конкурс пройшов при підтримці народного депутата України Руслана Сольвара, а всі діти, що взяли в ньому участь, отримали від помічників нардепа невеличкі призи.

 

Благодійний фонд Сольвара «Разом у майбутнє» також безкоштовно пригощав дітей морозивом. Для розваги дітлахів команда нардепа привезла з собою аніматора у костюмі двометрової панди. Цей візит викликав справжній фурор: з пандою охоче фотографувалися і діти різного віку, і навіть дорослі.

 

«Діти це наше щастя і майбутнє! Радий, що ми долучилися до організації свята та змогли подарувати малечі незабутні емоції. Багато морозива, двометрова панда і море повітряних кульок що ще потрібно для щастя? З Днем захисту дітей, Борова!» — зазначив Руслан Сольвар.

 

Також народний депутат повідомив, що за його ініціативи для Борової виділено субвенцію на будівництво дитячого майданчика.

 

Нагадаємо, що в Україні Міжнародний день захисту дітей відзначається з 1998 року. Зазвичай Міжнародний день захисту дітей святкується проведенням конкурсів, концертів, всіляких виставок та пізнавальних заходів.

 

Блоги