Понедельник, 12 Август 2019 00:00

Астроном-аматор розповів, як випадково сфотографував падіння астероїда на Юпітер

<p>Падіння астероїда на Юпітер Об этом сообщает <a href=regionews.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Падіння астероїда на Юпітер

Фото: ChappelAstro


«Після того, як я перевірив відео і побачив спалах, я просто з глузду з’їхав!», — зізнався астроном-любительПотужний спалах від того, що великий астероїд врізався в Юпітер, випадково зняв на відео астроном-любитель з Техасу Ітан Чаппел. Зважаючи на все, астероїд вибухнув у щільній верхній атмосфері планети.


Автор відео спостерігав за метеорних потоком Персеїди, тому спалах на Юпітері зауважив тільки тоді, коли переглядав відео з телескопа.


«Після того, як я перевірив відео і побачив спалах, я просто з глузду з’їхав! Я терміново відчув необхідність поділитися ним з людьми, які вважатимуть результати спостереження корисними», — сказав Чаппел Science Alert.


Астроном просить усіх інших любителів, які спостерігали Юпітер приблизно в цей самий час, перевірити свої архіви — можливо, ще комусь вдалося відобразити цю подію.


Падіння астероїдів на Юпітер — не обов’язково рідкісна подія. Юпітер оточений об’єктами, які легко можуть притягатися до планети, — це комети, а також астероїди з пояса між газовим гігантом і Марсом.


До слова, перший політ у космос американських астронавтів на комерційному кораблі відкладають до 2020 року.


До слова, у NASA знайшли планету, з якої випаровується залізо.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/hitech/astronom-vipadkovo-sfotografuvav-padinnya-asterojida-na-yupiter-617239.html”

Блоги