You are here:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар: «Благодійність — це шлях до кращого життя для всієї країни»
Руслан Сольвар: «Благодійність — це шлях до кращого життя для всієї країни»

30

Апр 2017

Руслан Сольвар: «Благодійність — це шлях до кращого життя для всієї країни» Избранное

Майже немає такої галузі, в якій би не проводилась благодійна діяльність Руслана Сольвара це і допомога окремим людям, котрі опинилися в скрутній ситуації, і спортивним організаціям, і галузі освіти тощо. Все своє свідоме життя нардеп допомагав людям, безкорисно робив добрі справи, оскільки щиро переконаний: благодійність це шлях до кращого життя для всієї країни.

 

Руслан Сольвар постійно знаходить можливість допомогти місцевим жителям свого округу, відгукнутися на їх проблеми. Зокрема, у цьому році нардеп допоміг відремонтувати дороги в селі Андріївка та Червона Гірка Макарівського району, оснастив комп’ютерні класи в селах Велика і Мала Снітинка, ініціював реконструкцію лікарні у Фастові, а також займається допомогою людям зі свого округу в багатьох інших справах.

 

Особливу увагу нардеп звертає на потреби дітей свого округу. Так, Руслан Сольвар розпочав ремонт дитячих майданчиків у передмісті Києва адже більшість з них знаходиться в незадовільному стані. Також в його планах будівництво низки нових майданчиків для дітей.

 

Багато допомоги йде дитячим будинкам та інтернатам. Зокрема, у селищі Володарка за сприяння благодійного фонду «Разом у майбутнє» Руслана Сольвара розроблено проект будівництва басейну та спортивної зали в місцевому дитячому будинку. А у білоцерківському дитячому будинку «Волошка» відремонтовано покриття будівлі.

 

«Кожне звернення ретельно опрацьовується, за ним готується депутатський запит чи звернення, результати яких будуть доведені до відома мешканців. Зі свого боку я намагатимуся допомогти кожному. Усі питання будуть взяті під мій особистий контроль», обіцяє Руслан Сольвар жителям свого округу.

 

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Блоги