В Україну прилетів другий літак з військовою допомогою від Канади 

Міноборони Канади Аніту Ананд повідомила, що вночі 23 лютого в Україну прибув другий літак з летальною зброєю.

В Україну прибув літак з військовою допомогою від Канади
В Україну прибув літак з військовою допомогою від Канади Фото: Twitter

За її словами, це все робиться для захисту від російської агресії.

Об этом сообщает News RU

“Сьогодні наша армія здійснила другу доставку летальної військової допомоги в Україну. Це нове вторгнення Росії є абсолютно неприйнятним, і ми продовжуватимемо підтримувати Україну, оскільки вона захищає свій суверенітет і незалежність”, — написала вона у .

Читайте також інші схожі новини:

  • У вересні стало відомо, що Україна отримає від США $3 млрд допомоги. Окремо близько $60 млн перекажуть як військову допомогу.
  • У неділю 10 жовтня в аеропорт "Бориспіль" прибула одна з партій безпекової допомоги для України від Сполучених Штатів.
  • 22 жовтня третя партія додаткової військової допомоги Сполучених Штатів на 60 млн доларів прибула в Україну. Допомога містить в собі боєприпаси, протитанкову та високоточну зброю, а також медичне обладнання.
  • 14 листопада Україна отримала від Сполучених Штатів ще 80 тонн боєприпасів. Це вже четверта поставка зброї в рамках допомоги Україні у сфері безпеки.
  • США затвердили проєкт оборонного бюджету на 2022 рік. У ньому передбачено спрямування 300 млн доларів військової допомоги для України.
Читати також:
Держсекретар США скасував зустріч з головою МЗС РФ
Поділитись
Автор: Артем Некрасов

Источник: Компромат PRO