Пятница, 16 Апрель 2021 00:00

Новини ДФС: в Запоріжжі виявили незаконно виготовлених тютюнових виробів на 12 млн гривень

Співробітники Головного управління ДФС у Запорізькій області у взаємодії з працівниками головного оперативно-розшукового відділу Бердянського прикордонного загону, під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області припинили діяльність «підпільного» цеху по незаконному виробництву тютюнових виробів. Про це повідомляє .

dfs
Фото з відкритих джерел

Виготовлення контрафактних сумішей для кальянів відбувалося на території області. Під час виробництва використовувалися ароматизатори з різними фруктовими смаками та тютюнова сировина невідомого походження сумнівної якості. Реалізація незаконно виготовлених підакцизних товарів здійснювалась у мережі Інтернет, через торгівельну мережу на території м. Запоріжжя та служби кур’єрської доставки.

Що було виявлено:

  • За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено тютюнові суміші для кальянів, тютюнова сировина, фруктові ароматичні смакові добавки, полімерні ємності та пакети для фасування готової продукції, устаткування та пристрої для виготовлення та фасування.

Загальна вага товарів підакцизної групи становить понад – 2400 кг. Орієнтовна вартість тютюнових сумішей близько 12,2 млн гривень.

Розслідування у провадженні триває. Вживаються заходи, направлені на встановлення повного кола осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення.

Читайте також інші новини ДФС.

Читати також:
Новини ДФС: у Києві викрили підприємство в ухиленні від сплати податків на 18,6 млн гривень
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/novyny-dfs-v-zaporizhzhi-vyyavyly-nezakonno-vygotovlenyh-tyutyunovyh-vyrobiv-na-12-mln-gryven/”

Блоги