Среда, 13 Октябрь 2021 00:00

ЄС розширив персональні санкції за окупацію КримуЄвропейська Рада розширила санкційний список за окупацію Криму Росією, додавши туди ще вісьмох осіб.

Об этом сообщает Инсайдер


Відповідне рішення оприлюднено 11 жовтня у Брюсселі, повідомляє LB.ua.


"Рада вважає, що цих вісьмох людей слід внести у список осіб, структур і органів, щодо яких запроваджено обмежувальні заходи за їхню роль у підриві територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України", — наголошується в офіційному журналі Євроради.


До санкційного списку входять співробітники правоохоронних органів — судді, прокурори і співробітники служб безпеки, відповідальні за виконання російського законодавства у незаконно анексованих Криму і Севастополі.


Під санкції, зокрема, потрапили суддя Верховного суду Республіки Крим Галина Редько, начальник УФСБ по Республіці Крим та місті Севастополю Леонід Михайлюк, суддя Київського районного суду м. Сімферополь Андрій Долгополов і прокурор Південного військового округу Євген Колпіков.


У пресрелізі уточнюється, що тепер під санкціями за окупацію Криму перебувають 185 фізичних та 48 юридичних осіб.


Уперше санкції було запроваджено в червні 2014 року у відповідь на спроби підірвати територіальну цілісність України і дестабілізувати країну. Їх продовжують щороку. Європейські санкції проти РФ складаються з декількох пакетів. Першими було запроваджено індивідуальні санкції проти громадян РФ і України, яких Європа вважає відповідальними за підрив територіальної цілісності України.


«Аргумент»

Источник: Конфликты РУ

Блоги