Гуменюк: Вибух у Джанкої міг завадити росіянам повністю спорядити кораблі "Калібрами"

Читать на русском

Гуменюк: Вибух у Джанкої міг завадити росіянам повністю спорядити кораблі "Калібрами"
Гуменюк: Вибух у Джанкої міг завадити росіянам повністю спорядити кораблі "Калібрами"

Російські війська могли повністю не спорядити свої ракетоносії "Калібрами" після вибухів у Джанкої. Йдеться про надводні ракетоносії.

Об этом сообщает Криминал РУ

Про це повідомила начальник об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

За її словами, корабельне угруповання ворога досить потужне, ворог вивів у Чорне море на бойове чергування 15 кораблів, серед яких три ракетоносія — два надводні та один підводний.

"Вчора вони посилили корабельне угруповання. Це може говорити про те, що ворог намагається тримати нас у напрузі. Незважаючи на те, що надводні кораблі можуть бути не споряджені, оскільки "джанкойський вантаж" не дістався пункту призначення", — сказала Гуменюк.

Вона пояснила, що маються на увазі "Калібри", які маркуються як "НК" — надводні. Це говорить про те, що ракетоносії, які заходили до пункту базування в очікуванні того ж "вантажу", можуть бути не повністю споряджені. Але вона зазначила, що є і підводний човен, що становить потужну небезпеку.

"Хоча на підводному човні лише чотири ракети, але вони високоточні і можуть бути застосовані по особливо важливих об’єктах", — каже Гуменюк.

Але вона додала, що наявність ракетоносіїв на бойовому чергуванні означає про можливу готовність окупантів до ракетного удару з різних напрямків.

"Оскільки розосередження зусиль протиповітряної оборони на повітряні ракетоносії, надводні та підводні і, ймовірно, "Шахеди" — це і є головне завдання ворога сьогодні. Вони іншої тактики для себе поки не придумали, як тільки розгалужувати всі загрози, щоб ППО не встигала спрацьовувати, але ми все одно встигаємо", — підсумувала Гуменюк.

Источник: Собеседник