Назвав Путіна військовим злочинцем і передбачив програш РФ: Губернатор Флориди Десантіс різко змінив позицію щодо війни в Україні

Читать на русском

Назвав Путіна військовим злочинцем і передбачив програш РФ: Губернатор Флориди Десантіс різко змінив позицію щодо війни в Україні
Назвав Путіна військовим злочинцем і передбачив програш РФ: Губернатор Флориди Десантіс різко змінив позицію щодо війни в Україні

Губернатор американського штату Флорида Рон Десантіс, який раніше критикував США за військову допомогу Україні, різко змінив свою позицію щодо розпочатої Росією війни.

Об этом сообщает Компромат НЕТ

Він назвав диктатора Володимира Путіна військовим злочинцем, який має понести відповідальність за повномасштабне вторгнення в Україну.

Про це чиновник сказав в інтерв’ю New York Post . Ще місяць тому Десантіс, який, як очікується, незабаром висуне свою кандидатуру в президенти від Республіканської партії, називав російське вторгнення в Україну "територіальною суперечкою" та заявляв, що подальша підтримка Києва Вашингтоном не входить до "життєво важливих національних інтересів" його країни.

Після скандальних заяв низка республіканців розкритикувала колегу. Вони говорили, що Десантіс "помиляється і, здається, забув уроки Рональда Рейгана", і що США "потрібно зупинити Путіна".

Тепер Десантіс вирішив виправдатися і заявив, що його слова "були неправильно витлумачені". У новому інтерв’ю він сказав, що Росія неправа, що вторглася в Україну у 2022 році, а також неправа, що вторглася на Донбас у 2014 році та захопила Крим.

"Очевидно, що Росія вторглася в Україну. Вона вторглася в Крим і захопила його. Це було неправильно. Але, на мій погляд, Росія не демонструє здатності захопити Україну, повалити уряд і загрожувати НАТО. Я не думаю, що є достатні підстави для того , щоб розширити нашу залученість. Водночас ідея, ніби я вважаю, що дії Росії можна якимось чином виправдати — нісенітниця", — сказав політик.

Більше того, російського диктатора він назвав "невдахою, яка є, по суті, заправною станцією з купою ядерної зброї".

"Я думаю, що він має великі амбіції і він налаштований вороже до Сполучених Штатів. Але я думаю, що він не має звичайних можливостей для реалізації своїх амбіцій. Отже, він, по суті, – заправна станція з купою ядерної зброї, і одна з речей, яку ми могли б зробити краще, – це використати наші власні енергетичні ресурси у США”, – додав Десантіс.

Губернатор Флориди також відреагував на видачу Міжнародним кримінальним судом ордера на арешт Путіна. "На мій погляд, він – військовий злочинець. Він має понести відповідальність", – сказав він.

Десантіс також висловив переконання в тому, що Україна зрештою здобуде перемогу у війні.

Источник: Скелет РУ